Pronikněte do tajů technologie VSD+

Měníme zavedené standardy a potřeba inovací nás stále žene kupředu.

GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ bez sušičky – PACK

Kompresor GA 7-110 VSD+ najde uplatnění všude tam, kde z technologických důvodů nepožadujete sušení nebo ho provádíte v externí kondenzační sušiče. Toto řešení je však dnes již na ústupu a používá se jen ojediněle.

Domluvit schůzku
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ s integrovanou kondenzační sušičkou – FF

Kompresor GA 7-110 VSD+ s integrovanou sušičkou, která je propojena s řídící jednotkou Elektronikon, vám umožňuje využívat unikátní úsporné programy. Sušička tak běží jen tehdy, kdy skutečně potřebujete stlačený vzduch. Takto řešený kompresor přináší úspory a minimalizuje zastavěnou plochu kompresorovny.

Domluvit schůzku
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ s výměníkem na využití odpadního tepla – ER (Energy recovery)

Kompresor GA 7-110 VSD+ při stlačení vyvíjí velké množství odpadního tepla, které můžete díky výměníku zpětně využít pro ohřev teplé vody či při přitápění. Technologie VSD+ nabízí ještě další výhodu, můžete využít i teplo, které vzniká chlazením motoru olejem.

Domluvit schůzku
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ se vzdáleným monitorováním SMART LINK

Systém monitorování SMART LINK vám umožňuje sledovat veškeré parametry vašeho kompresoru na dálku. V okamžiku máte přístup ke všem informacím a na vašem počítači můžete přehledně sledovat všechny detaily (případné poruchy či výpadky).

Domluvit schůzku
GA 7-110 VSD+

GA 7-110 VSD+ s integrovanými filtry

Ztráta tlaku kompresoru GA 7-110 VSD+ je monitorována řídící jednotkou. Ta vás včas na tento fakt upozorní a vyšle požadavek na výměnu filtrační vložky.

Domluvit schůzku

Poradíme vám, kontaktujte nás ještě dnes

Obraťte se svými dotazy na naše odborníky. Rádi vám se vším pomůžeme. Napište nám!