BOSHOKU AUTOMOTIVE CZECH, s.r.o.

Firma se zabývá montáží a dodávkou interiérových částí osobních automobilů.

Zadání zakázky

Stlačený vzduch je ve firmě BOSHOKU AUTOMOTIVE CZECH zásadním elementem. Je důležité nejen jeho množství, ale i kvalita.

Ikona postavy

Situace klienta

V provozech firmy byly původně k dispozici tři kompresory řady GA 26+ FF. Během času se začaly vyskytovat problémy, a to nejen s kolísáním stlačeného vzduchu, ale také s jeho množstvím. Tato situace trvala více než rok. Pak přišel čas na změnu.

Ikona žárovky

Návrh řešení

Navrhli jsme nahradit jeden z kompresorů větším typem s frekvenčním měničem. Vybrali jsme kompresor GA 37 VSD+ FF, který je vhodný zejména s ohledem na úspory a stabilitu dodávky stlačeného vzduchu.

Ikona grafu

Výsledek

Nová kompresorová stanice předčila očekávání a funguje ku spokojenosti celé , a to i včetně instalované rekuperace tepla.

Čeho jsme řešením docílili?

Ve firmě BOSHOKU AUTOMOTIVE CZECH je nová kompresorová stanice splňující i ty nejnáročnější požadavky výroby. Spolu s instalovanou rekuperací tepla zákazník navíc výrazně šetří i za elektrickou energii až 180 000 Kč/rok.

Jak hodnotí řešení klient?

„Nejvíce oceňujeme bezproblémový chod strojů a stabilní dodávku kvalitního stlačeného vzduchu. O kompresorech v podstatě nevíme...“

"K současnému stavu kompresorovny nemáme žádné výhrady. Řešení je spolehlivé a efektivní. Kompresorům věnujeme pravidelnou péči (technik se nám sám ozve, kdy je potřeba servis provést) a ty se nám za to odměňují bezproblémovým chodem. Jak již bylo řečeno: každým rokem se nám daří snižovat spotřebu elektrické energie a kompresory spolu s rekuperací k tomu nemalou měrou přispívají. Kdybychom si vašeho řešení necenili, tak tady není."

Jiří Radil
koordinátor údržby BOSHOKU AUTOMOTIVE CZECH

08-opt.jpg

Poradíme vám, kontaktujte nás ještě dnes

Obraťte se svými dotazy na naše odborníky. Rádi vám se vším pomůžeme. Napište nám!