STERCH-INTERNATIONAL s.r.o.

Specialisté na CNC frézování a CNC soustružení.

Zadání zakázky

Společnost požadovala při výrobě stlačeného vzduchu dosáhnout maximální efektivnost, snížit spotřebu energie a snížit hladinu hluku. Záleželo jim i na výši provozních nákladů.

Ikona postavy

Situace klienta

Stávající řešení bylo zastaralé a neefektivní, již nestačilo, a to jak kapacitně, tak i kvalitativně.

Ikona žárovky

Návrh řešení

Zpracovali jsme návrh řešení s použitím nového kompresoru GA22VSD+ FF. Firma si nakonec zvolila verzi FF, kdy je kompresor navíc vybaven kondenzačním sušičem stlačeného vzduchu, který je zabudován ve společné odhlučněné karoserii s kompresorem a je vybaven automatickým odvaděčem kondenzátu.

Ikona grafu

Výsledek

Nový kompresor GA22VSD+ FF vyřešil všechny problémy a přinesl dostatek kvalitně upraveného stlačeného vzduchu, spolehlivost a bezstarostný chod výrobního procesu, včetně úspory elektrické energie.

Čeho jsme řešením docílili?

Nový kompresor GA22VSD+ FF zajistil dostatek kvalitně upraveného stlačeného vzduchu, který je potřebný pro výrobu. Vše běží, tak jak má a navíc, došlo k úspoře za elektrickou energii. Kompresor má také velmi nízkou hladinu hluku a s integrovaným zařízením pro úpravu vzduchu a kondenzátu byla možnost zařízení instalovat přímo do výrobní haly.

Jak hodnotí řešení klient?

„Kompresor Atlas Copco GA22VSD+ FF nám přinesl výkon, spolehlivost a kvalitu. A navíc, nyní ušetříme na provozních nákladech.“

"Naším hlavním výrobním programem jsou svařovací, soustružnické, frézovací a kontrolní přípravky pro letecký, jaderný a vědecký průmysl. Zabýváme se také kusovou a malosériovou výrobou pro nejrůznější průmyslové aplikace. Výběrové řízení probíhalo na základě kvality, referencí, efektivnosti a spolehlivosti celkové dodávky. Řešení firmy Atlas Copco nebylo sice nejlevnější, ale dokonale sedlo našim požadavkům, a to při jednoznačně příznivém poměru cena a výkon. Kompresor Atlas Copco GA22VSD+ FF nám vyhovuje nejen svým velkým výkonem, ale i spolehlivostí a kvalitou. Samozřejmě kvitujeme i nízké provozní náklady. Kompresor s integrovaným kondenzačním sušičem nám navíc dodává čistý a suchý vzduch, který zvyšuje spolehlivost a zabezpečuje kvalitu našich výrobků."

Marek Rosol
vedoucí technického oddělení STERCH-INTERNATIONAL

_DSC0382 kopie.jpg

Poradíme vám, kontaktujte nás ještě dnes

Obraťte se svými dotazy na naše odborníky. Rádi vám se vším pomůžeme. Napište nám!