WESTLAND s.r.o.

Zabývají se vývojem funkčních gumových směsí již 85 let.

Zadání zakázky

Požadavkem skupiny Westland bylo dosáhnout co nejvyšší efektivnosti při výrobě stlačeného vzduchu. Velký důraz kladli na minimalizaci spotřeby energie, nízkou hladinu hluku a snížení provozních nákladů.

Ikona postavy

Situace klienta

Vzhledem k dlouhodobému nedostatku stlačeného vzduchu ve výrobě, byl nákup dalšího kompresoru, který splňuje všechny nutné aspekty, nevyhnutelný.

Ikona žárovky

Návrh řešení

Analyzovali jsme situaci a připravili řešení. Naším návrhem bylo použít nový výkonný kompresor GA22VSD+.

Ikona grafu

Výsledek

Nový kompresor GA22VSD+ se velmi osvědčil a zajistil dostatek potřebného kvalitního stlačeného vzduchu, podpořil spolehlivý chod výrobního procesu a přinesl úsporu elektrické energie.

Čeho jsme řešením docílili?

Kompresor GASSVSD+ svými vlastnostmi zajišťuje zcela bezstarostný chod výrobního procesu a firmě WESTLAND přináší významné úspory za elektrickou energii.

Jak hodnotí řešení klient?

„Při výběru nového kompresoru byla pro nás důležitá spolehlivost, efektivita výroby stlačeného vzduchu a co nejlepší použitá technologie. Společnost Atlas Copco byla velmi dobrým výběrem.“

"Skupina Westland dodává konstantní gumové směsi pro ofsetové válce a spolehlivé průmyslové válce. Na kvalitu stlačeného vzduchu a kompresory máme tedy velmi vysoké nároky. Je pro nás důležitá spolehlivost, efektivita, co nejnižší náklady na elektrickou energii a také vidina minimalizace provozních nákladů. Preferujeme ty nejmodernější technologie, které nám trh nabízí. Kompresory Atlas Copco jsou pro nás velmi výhodné, mají velmi tichý chod a minimální požadavky na zastavěnou plochu."

Milan Zapletal
vedoucí technického oddělení Westland

_DSC0299 kopie.jpg

Poradíme vám, kontaktujte nás ještě dnes

Obraťte se svými dotazy na naše odborníky. Rádi vám se vším pomůžeme. Napište nám!